Kim jesteśmy?

Istniejemy na rynku od 1992 r. Staramy się prowadzić naszą rodzinną firmę z pasją i zamiłowaniem…Od początku istnienia naszej hurtowni nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi na rynku producentami oraz importerami artykułów florystycznych i dekoracyjnych w kraju. W rezultacie wieloletniej dobrze układającej się współpracy wynegocjowaliśmy korzystne warunki handlowe dzięki czemu możemy  zaoferować  Państwu bogaty wybór artykułów dekoracyjno-florystycznych w korzystnej cenie.

Czym się zajmujemy?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły niezbędne przy prowadzenia:

- kwiaciarni,

- zakładów pogrzebowych,

- restauracji,

- hoteli,

- firm dekoratorskich.

Znajdziecie u nas bogatą ofertę ozdób świątecznych, niezapomnianych upominków, artykułów na imprezy okolicznościowe jak również spory asortyment który upiększy Państwa domy, mieszkania i ogrody.

Jeżeli planujecie Państwo wesele, chrzciny, I komunię św. to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni i zapoznania się z naszym asortymentem. Nasz personel z miłą chęcią udzieli Państwu niezbędnej pomocy.

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni mieszczącej się w Rzeszowie na terenie Podkarpackiego Centrum Handlowego Agrohurt
ul. Lubelska 46 pawilon 13

czynne od poniedziałku do soboty w godz.5:00 – 12:00

Kilka słów o nas
Istniejemy na rynku od 1992r. Staramy się prowadzić naszą rodzinną firmę z pasją i zamiłowaniem. Od początku istnienia naszej hurtowni nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami...

więcej

Lokalizacja
ul. Lubelska 46
35-233 Rzeszów
Pawilon nr 13

więcej

Kontakt
Tel.: +48 661 561 117
E-mail: dekoland@onet.pl
Pon-Sobota: 5:00-12:00

więcej